background img

RSS Gönder

RSS GÖNDER

  Marifetli Bloglar, yemek blogu yazarlarının tariflerinden oluşan bir kaynaktır. Marifetli Bloglar mümkün olduğunca kaliteli ve özgün tarifler paylaşan yazarların bloglarından oluşmaktadır. Blogunuzda yayınladığınız tariflerin sadece ilk 25 kelimesi paylaşılır. Bu bir nevi yazınızın ve tarifinizin tanıtımıdır. Tarifiniz ile ilgilenen ziyaretçiler “devamını oku” bağlantısına tıklayarak sitenize gelirler.

  Sizin de bir yemek blogunuz varsa aşağıdaki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Blogunuzun içeriği ve RSS adresi uygun bulunur ve onaylanır ise yayınladığınız tariflerin listelenmesini sağlayabilirsiniz.

  PEKİ NEDEN RSS GÖNDERMELİYİM?
  • Marifetli bloglarda yayınlanan tarifleriniz onbinlerce kişiden oluşan sosyal ağlarımızda paylaşılır. Böylece çok daha yemek severe ulaşmış olursunuz
  • Tariflerinizi Marifetli Blogları ziyaret edenler tarafından tıkladığında sitenize gelir.
  • Beğenilen tarifleriniz ön plana çıkartılır. Böylece daha çok ziyaret almış olursunuz
  • Önemli:

   1 – RSS adresinizi sistemimize ekleyebilmeniz için blogunuzun size ait olduğunu doğrulayabilmemiz ve sizin Marifetli Bloglar sistemine dahil olduğunuzu gösterebilmeniz için aşadaki görsellerden birisini seçerek altındaki kodu bloguzun uygun bir bölümüne eklemeniz gerekmektedir.

   2- Tariflerin ve fotoğraflarınızın özgün ve sizin tarafınızdan çekilmiş olması gerekmektedir. Aksi anlaşılan bloglar silinecektir.

   3- Sadece blog yazarlarının blogları eklenecektir. Bir çok yazardan oluşan tarif siteleri eklenmez. Öyle olduğu fark edilirse listeden çıkartılır.

   Görsel 1:
   Marifetli Bloglar

   Görsel 2:
   Marifetli Bloglar

   Adınız (gerekli)

   Epostanız (gerekli)

   Blog Adresi

    

   Araç çubuğuna atla